Hakkımızda

Veloce Hakkında Herşeyi Burada Bulabilirsiniz

Biz Kimiz?

Veloce Alfa Romeo, 1997 yılında Alfa Romeo marka otomobillere karşı filizlenmiş, aradan geçen yıllar içinde marka hakkında edinilmiş ciddi bilgi ve birikim ile harmanlanarak büyümüş, marka odaklı bir otomobil tutkusu neticesinde hayata geçmiştir.

Yıllardan beri rafta bekleyen projenin temelleri resmi olarak 2012 yılında atılmış olmasına karşın, detaylı fizibilite çalışmaları, showroom inşaatı, genel marka dinamiklerinin değerlendirilmesi gibi sebeplerden dolayı, hedeflendiği üzere 2014 yılında kullanıcı ile tanıştırılmış ve faaliyetlerine başlamıştır.

Veloce Anlamı

“Neden başka bir isim değil de Veloce?” diye sorulduğunda, Alfa Romeo’nun geçmişine göz atmamız yeterli olacaktır. Veloce kelimesi Türkçe’ye çevrildiğinde “hızlı / süratli” anlamına gelmektedir.

Alfa Romeo, marka tarihinde beğenilen birçok otomobilinin, modelinde en üst motor güçlerine sahip olan veya bununla birlikte en üst donanıma sahip olan versiyonlarının model isimleri yanına “Veloce” kelimesini eklemiş ya da basitçe Veloce’nin kısaltması olan “V” harfini eklemiştir. Bu, her biri farklı birer sanat eserini andıran modeller, uzun yıllar önce marka ismimizi belirlememizde bize ışık tutmuşlardır.

Misyon

Veloce Alfa Romeo, ikinci el Alfa Romeo araçlar arasından benzerleri arasında en temiz, en güvenilir, ayrıca çoğunlukla geçmiş kullanıcıları bilinen ve geçmiş servis bilgileri kayıt altında olmasına dikkat edilen araçları, yeni sahiplerine “akıllarında soru işaretleri bırakmayacak şekilde” temin etmeyi misyon edinmiştir.

Bünyemize kattığımız araçlarımızı uzun yıllar kendimiz kullanacakmışçasına, titizlikle, ayrıntılı ekspertizlerini yaptırarak seçip, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor, zaman zaman 0’km araçları da liste fiyatlarından daha ucuz şekilde yeni sahipleri ile buluşturmayı amaçlıyoruz.

ÇALIŞMA ORTAKLARI / REFERANSLAR / TEDARİKÇİLER

Back to top