S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz

Her markanın profesyonellik gerektirecek kadar ayrıntılı olduğunu ve herşeyini bilmeden bir markayı pazarlamanın doğru olmadığını düşünüyoruz. Bu sebeple, istisnai durumlar (çok hakim olduğumuz bir model ya da nadiren takastan gelenler) dışında, hem gönül verdiğimiz hem de en iyi bildiğimiz marka olan Alfa Romeo’dan başka marka araçlarla ilgilenmiyoruz.

Ancak LARJ (Lancia, Alfa Romeo, JEEP + Fiat 500 ailesi) grubu araçlar, çoğunlukla Alfa Romeo motor ve alt yapıları ile benzerlik ve ortaklık gösterdiğinden, bu gruptaki araçları da bünyemizde takip edebilirsiniz.

Bu markalardaki araçlarımızı http://www.velocealfaromeo.net sitemizden ttakip edebilirsiniz.

LARJ grubu, distribütörlüğünü TOFAŞ’ın (KOÇ Holding) yaptığı FİAT markası altında bulunan Lancia, Alfa Romeo ve JEEP markalarının araçlarından oluşmaktadır. Bu markalar ana marka FİAT da dahil olmak üzere ortak motorlar, şasiler ve şanzımanlar kullanabilmektedirler.
Hayır. Bu konuda kendi bünyemizde hizmet vermiyoruz. Ancak yaklaşık 20 yıldır kendi araçlarımızı emanet ettiğimiz, profesyonel olarak Alfa Romeo araçların alım/satımına  başladığımızdan beri ise birlikte çalıştığımız, güvendiğimiz ve Alfa Romeo camiası tarafından, ilgileri, dürüstlüklükleri ve güvenilirlikleriyle takdir görmüş servisler ile çalışıyoruz. Garanti sürelerini tamamlamamış araçların ise yetkili servislere gitmelerini öneriyoruz.
Bünyemizde bulunan tüm araçlar her türlü ekspertiz ve kontrole açıktır. Araçlarımızı görüp beğenen ve almaya karar veren müşterilerimiz, kendi uygun gördükleri, yetkili/özel servislerde ya da bağımsız ekspertiz firmalarında aracı diledikleri şekilde ekspertize sokabilir ve gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirler.
Evet. Eski ya da yeni farketmeksizin her model Alfa Romeo araçlarınız için aksesuar ve yedek parça tedarik eden, konusunda uzman çözüm ortaklarımız mevcut. Dilediğiniz standart dışı aksesuar ya yedek parça Türkiye’de bulunmasa dahi tedariki mümkündür.
Back to top